29 у Києві івдбудеться нарада з питань організації та проведення всеукраїнських змагань з футболу серед аматорських команд наступного сезону – 2019/2020.

29 у Києві івдбудеться нарада з питань організації та проведення  всеукраїнських змагань з футболу серед аматорських команд наступного сезону –  2019/2020.

Шановні колеги!

Асоціація аматорського футболу України інформує про те, що 29 червня 2019 р. в м. Києві на стадіоні НТК УАФ ім. В. Баннікова (м. Київ, пров. Лабораторний, 7А) відбудеться фінальний матч чемпіонату України з футболу серед аматорських команд сезону 2018/2019. У поєдинку за звання чемпіона України зустрінуться переможці стадії 1/2 фіналу (плей-оф) чемпіонату. Початок матчу о 17.00.

Перед матчем, о 14.00, у приміщенні Будинку футболу Української асоціації футболу (м. Київ, пров. Лабораторний, 7А) розпочнеться нарада з питань організації та проведення всеукраїнських змагань з футболу серед аматорських команд наступного сезону – 2019/2020.

Питання наради:
 порядок формування груп чемпіонату України сезону 2019/2020;
 порядок проведення розіграшу Кубка України сезону 2019/2020;
 зміни та доповнення до регламенту змагань;
 забезпечення громадського порядку та громадської безпеки під час проведення
футбольних матчів;
 забезпечення арбітражу змагань;
 підвищення кваліфікації тренерів аматорських команд;

Разом із представниками клубів, участь у нараді візьмуть керівники УАФ, ААФУ
та відповідних комітетів УАФ.
До участі у нараді запрошуються керівники, тренери, начальники команд, представники усіх аматорських футбольних клубів – учасників чемпіонату, розіграшу Кубка України, а також провідних аматорських клубів України – лідерів обласних першостей, яких цікавить тематика наради та які планують стати учасниками всеукраїнських змагань

З метою належної організації наради, клубам необхідно підтвердити участь свого
представника(-ів) шляхом направлення відповідного листа до ААФУ до 25 червня 2019 р. (e-mail:info@aafu.org.ua). Підтвердження участі у нараді є обов’язковим через наявність певних організаційних питань. Проїзд за рахунок відряджуючих організацій.

Залишити відповідь