М’яч Фіналу UEFA Champions League 2018 вручено!

М’яч Фіналу UEFA Champions League 2018 вручено!

26 червня 2018 року заступник голови Херсонської обласної федерації футболу Володимир Миколайович Володін привітав переможців конкурсу «Вигравай м’яч Фіналу UEFA Champions League 2018! від Херсонської обласної федерації футболу!» та вручив м’яч Фіналу Ліги Чемпіонів  дружині переможця – Олександра Ткаченко, та сувенірну чашку від ХОФФ для друга Олександра – Артема.

На фото Христина Ткаченко разом із сином Алексом. Чоловік Христини за працею моряк, і зараз пішов у рейс. Дуже символічно, що цей приз він виграв саме 25 червня, бо в саме цей день відзначається День моряка! Як стало відомо, Олександр Ткаченко ще й гравець місцевої футзальної команди «ДніпромеД».

Херсонська обласна федерація футболу зичить молодій сім’ї добробуту та злагоди, а їхньому сину Алексу – рости міцним і здоровим, і як тато любити спорт і футбол!

Залишити відповідь