18 травня у м. Нова Каховка стартував проект «Відкриті уроки футболу»!!!

18 травня у м. Нова Каховка стартував проект «Відкриті уроки футболу»!!!

18 травня 2021 року, у м. Нова Каховка, на стадіоні зі штучним покриттям «Дніпро» місцевого стадіону «Енергія» стартував один із провідних проєктів УАФ із розвитку масового та шкільного футболу, що фінансується Європейським Союзом  -“Відкриті уроки футболу”.

На церемонії відкриття, були присутні почесні гості:  міський голова Нової Каховки  Коваленко Володимир Іванович, керівник федерації футболу м. Нова Каховка Леонід Чурсинов, виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер, футбольний меценат та президент СК «Таврія» Едуард Репілевський. Також на відкритті заходу був присутнім відомий український футболіст, захисник польської «Краковії», виходець з м. Нова Каховка Олексій Дитятьєв!

Після привітальних слів почесні гості вручили солодкі подарунки всім учасникам заходу. Олексій Дитятьєв також привітав юних спортсменів, та побажав всім нових досягнень та перемог. Також він  вручив нові футбольні для юних місцевих футболістів, які передав директору Новокаховської ДЮСШ «Таврія» Ользі Носаньовій. Після чого всі учасники приступили до бадьорої розминки.

Після розминки на футбольному полі, що було розподілене на 6 секторів на дітей чекали різноманітні естафети, футбольні вправи з м’ячем та веселі ігри. Також на полі були присутні майданчик поліцейського, майданчик психолога та майданчик здорового способу життя.

Олексій Дитятьєв залюбки фотографувався зі всіма охочими. А також продемонстрував учасникам невеликий майстер клас. Тож маємо надію, що присутність кумиру на «Відкритих уроках футболу» стане додатковим стимулом дітям для занять спортом в майбутньому, футболом зокрема.

Для довідки: Олексій Дитятьєв – вихованець футбольного клубу «Енергія», в якому і розпочав свою професійну кар’єру. Улітку 2012 року головний тренер «Енергії» Сергій Шевцов очолив «Кримтеплицю» й запросив Олексія Дитятьєва пройти перегляд у новому клубі. Зрештою він підписав контракт із кримчанами. По ходу сезону 2012/13 став основним гравцем команди, а потім і капітаном. У червні 2013 року клуб «Кримтеплиця» припинив існування. Після розпаду «Кримтеплиці» Дитятьєв підписав контракт із чернівецькою «Буковиною», де також продовжив виступи в Першій лізі. Улітку 2013 року перейшов у донецький «Олімпік». У стані «Олімпіку» Олексій став чемпіоном Першої ліги в сезоні-2013/14. Влітку 2015 року Дитятьєв перейшов в «Ворсклу», де був важливим гравцем. В січні 2017 року він перейшов до «Карпат», а з літа 2017 року став гравцем польської «Краковії», у стані «смугастих» до початку поточного сезону мав статус ключового центрального захисника, а восени 2019 року клуб запропонував йому підписати угоду відразу до літа 2022. Примітно, що в минулому сезоні «Краковія» за активної участі Олексія Дитятьєва стала переможцем Кубка Польщі – вперше в 114-річній клубній історії.

  Зазначимо, що «Відкриті уроки футболу» проходили в адаптованому форматі, з дотриманням протиепідемічних умов і карантинних обмежень. Одночасно на повнорозмірному полі перебувало не більше 48 дітей.

Цей захід відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу.

Усі діти, що приймають участь у фестивалі, отримали у подарунок фірмову футболку. Увесь інвентар від Української асоціації футболу, що використовується під час проведення, залишиться місцевим школам, що брали у ньому участь.

Фотозвіт ТУТ

Залишити відповідь