18 травня у м. Нова Каховка пройдуть «Відкриті уроки футболу» за участю Олексія Дитятьєва!!!

18 травня у м. Нова Каховка пройдуть «Відкриті уроки футболу» за участю Олексія Дитятьєва!!!

18 травня 2021 року, у м. Нова Каховка на стадіоні «Енергія» відбудеться один із провідних проєктів УАФ із розвитку масового та шкільного футболу, що фінансується Європейським Союзом  -“Відкриті уроки футболу”.

На церемонії відкриття, яка відбудеться о 10:00, буде присутнім почесний гість заходу -відомий український футболіст, захисник польської «Краковії», виходець з м. Нова Каховка Олексій Дитятьєв. Тож окрім футбольних вправ та естафет на учасників чекають яскраві фото зі своїм кумиром та невеличка автограф сесія!!!

Для довідки: Олексій Дитятьєв – вихованець футбольного клубу «Енергія», в якому і розпочав свою професійну кар’єру. Улітку 2012 року головний тренер «Енергії» Сергій Шевцов очолив «Кримтеплицю» й запросив Олексія Дитятьєва пройти перегляд у новому клубі. Зрештою він підписав контракт із кримчанами. По ходу сезону 2012/13 став основним гравцем команди, а потім і капітаном. У червні 2013 року клуб «Кримтеплиця» припинив існування. Після розпаду «Кримтеплиці» Дитятьєв підписав контракт із чернівецькою «Буковиною», де також продовжив виступи в Першій лізі. Улітку 2013 року перейшов у донецький «Олімпік». У стані «Олімпіку» Олексій став чемпіоном Першої ліги в сезоні-2013/14. Влітку 2015 року Дитятьєв перейшов в «Ворсклу», де був важливим гравцем. В січні 2017 року він перейшов до «Карпат», а з літа 2017 року став гравцем польської «Краковії», у стані «смугастих» до початку поточного сезону мав статус ключового центрального захисника, а восени 2019 року клуб запропонував йому підписати угоду відразу до літа 2022. Примітно, що в минулому сезоні «Краковія» за активної участі Олексія Дитятьєва стала переможцем Кубка Польщі – вперше в 114-річній клубній історії.

 «Відкриті уроки футболу» пройдуть в адаптованому форматі, з дотриманням протиепідемічних умов і карантинних обмежень. Участь у заході візьмуть 96 дітей віком від 6 до 13 років. Одночасно на повно-розмірному полі, що буде розподілене на шість секторів, буде перебувати не більше 48 дітей.

Тренери, які вже пройшли спеціальне навчання, будуть демонструвати дітям  різноманітні ігри, естафети, цікаві заняття з футбольним м’ячем.

Проєкт використовує футбол як інструмент для розробки і впровадження освітніх та інформаційних кампаній з метою врегулювання мирних питань, соціальної інтеграції та захисту дітей. Він відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами. 

Залишити відповідь